KONST / Litografier / Färglitografi 15889151
nr 1588 9151
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Östermalmshallen. Signerad, numrerad Ea. Färglitografi, bildmått: 38x53 cm, yttermått inklusive ram: 55x70 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 18 december 2023
kl 19:51:46
18/12 19:12:59
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö